Beer

Máte 18 alebo viac rokov?

Tieto sekcie sú určené iba pre návštevníkov starších ako 18 rokov. Prosíme potvrďte svoj vek.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Viac informácií nájdete v dokumente Ochrana osobných údajov.

© 2018 Banskobystrický pivovar - Všetky právy vyhradené
Novinky

Boli sme opäť úspešní na degustačnej súťaži v Českej republike

07.10.2021
Boli sme opäť úspešní na degustačnej súťaži v Českej republike

URPINER, výnimočné slovenské pivo, získalo ďalšie dve mimoriadne významné ocenenia! Tentokrát zahviezdilo na Medzinárodnom pivnom festivale v Českých Budějoviciach! Slovenský pivovar sa tak môže popýšiť prvým miestom, a teda Zlatou medailou v súťaži Pivo Českej republiky za svetlý ležiak Urpiner Premium 12°. Druhé prestížne ocenenie, Striebornú pivnú pečať, získalo špeciálne pivo Urpiner Exclusive 16°!  

Tieto pivné ocenenia získal URPINER na najprestížnejšom pivnom festivale v Českej republike v konkurencii až 1409 pív a pivných nápojov z 271 pivovarov z 24 krajín. Opäť sa tak potvrdilo, že pivo Urpiner so svojou prvotriednou kvalitou a nezameniteľnou chuťou patrí medzi absolútnu špičku slovenských a českých pív a zároveň je najviac oceňovaným slovenským pivom nielen doma, ale aj v zahraničí.

 

Náš nový sládek Filip od radosti vysmiaty ako lečo

Oznam

Spoločnosť Banskobystrický pivovar ako aj celá verejnosť vníma, že aktuálna situácia ohľadom šírenia koronavírusu a choroby COVID-19 sa stáva čoraz vážnejšou a nikto z nás by ju nemal brať na ľahkú váhu či podceňovať. V súvislosti so zatvorením prakticky všetkých prevádzok v segmente HoReCa (hotely, reštaurácie, kaviarne, puby...), došlo u nás k poklesu objednávok a odbytu sudového piva, čo si vyžiadalo dočasné zníženie výroby sudového piva. Dopyt po ostatných obaloch ako sú plechovky a fľaše v tomto čase zostáva nezmenený alebo dokonca mierne narastá.

V tejto chvíli sa naplno ukazuje, ako je životne dôležitá podpora výroby slovenských produktov a potravín zvlášť.
Preto by som chcel vyzvať všetkých ľudí na Slovensku, aby nakupovali slovenské produkty, obchodné reťazce, aby v maximálnej možnej miere predávali slovenské potraviny a podporili tak zvýšenie potravinovej bezpečnosti Slovenska. Spoločne tak pomôžeme našim slovenským podnikom a firmám, ktoré budú v mnohých prípadoch zápasiť s existenčnými problémami.

Všetkých fanúšikov výnimočného slovenského piva URPINER chceme ubezpečiť, že zásobovanie obchodov našimi výrobkami je v tejto chvíli plynulé a nášho piva máme dostatok.
V záujme ochrany zdravia našich zamestnancov ako aj našich obchodných partnerov a zákazníkov aj my prijímame Preventívne opatrenia proti šíreniu nového koronavírusu. Preto sme sa rozhodli znížiť počty pracovníkov priamo na pracovisku tak, aby bolo možné zachovať plynulú výrobu a dodávky piva Urpiner do obchodných sietí na Slovensku. Každý, kto môže, zostáva pracovať doma v režime Home office, alebo čerpá dovolenku, prípadne inú formu pracovného voľna.

V súčasnosti prežívame mimoriadne náročné obdobie, ktoré preverí pripravenosť všetkých nás vysporiadať sa so situáciou, ktorá sa nedala vopred predvídať. Chceme všetkých ubezpečiť, že naša spoločnosť vyvinie maximálne úsilie, aby sme aj my svojimi krokmi prispeli k celospoločenskému zvládnutiu tejto nebezpečnej pandémie.

Pokračovať na stránku