Beer

Máte 18 alebo viac rokov?

Tieto sekcie sú určené iba pre návštevníkov starších ako 18 rokov. Prosíme potvrďte svoj vek.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Viac informácií nájdete v dokumente Ochrana osobných údajov.

© 2018 Banskobystrický pivovar - Všetky právy vyhradené
Súťaže

HRAJTE O ZÁJAZD DO NEW YORKU - UKONČENÁ

13.08.2018
HRAJTE O ZÁJAZD DO NEW YORKU - UKONČENÁ

Ako sa zapojiť do súťaže?

Pite počas leta pivo Urpiner Premium v súťažných plechovkách a zbierajte kódy ukryté pod uzáverom. Každým registrovaným kódom zvyšujete svoju šancu na výhru. Môžete registrovať ľubovoľný počet kódov.

Kedy sa žrebuje?

22. júla (prvá časť cien), 26. augusta (druhá časť cien) a 29. septembra (tretia časť cien a hlavná výhra - zájazd do New Yorku). Ak nevyhráte pri prvom žrebovaní, Váš kód automaticky postupuje do ďalšieho kola. Nemusíte sa teda báť, že sa skorou registráciou nedostanete do žrebovania o hlavnú výhru.

Ako sa dozviem, že som sa zaregistroval úspešne?

Na mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii Vám príde potvrdzujúci mail a zoznam úspešne registrovaných kódov na túto mailovú adresu.

Ako sa dozviem, že som vyhral?

Do 3 dní po žrebovaní budú mená výhercov zverejnené na tejto stránke a výhercovia budú kontaktovaní prostredníctvom SMS.

Môžem sa zapojiť aj s inými pivami od Urpiner?

Nie, lebo na nich nenájdete súťažný kód. Ten nájdete len na plechovkách Urpiner Premium so súťažným dizajnom - červenou Sochou slobody.

Kde nájdem kompletné pravidlá súťaže a rozpis cien?

Všetko potrebné nájdete v štatúte súťaže

Viac info nájdete na stránke: https://urpiner.bubo.sk/

Oznam

Spoločnosť Banskobystrický pivovar ako aj celá verejnosť vníma, že aktuálna situácia ohľadom šírenia koronavírusu a choroby COVID-19 sa stáva čoraz vážnejšou a nikto z nás by ju nemal brať na ľahkú váhu či podceňovať. V súvislosti so zatvorením prakticky všetkých prevádzok v segmente HoReCa (hotely, reštaurácie, kaviarne, puby...), došlo u nás k poklesu objednávok a odbytu sudového piva, čo si vyžiadalo dočasné zníženie výroby sudového piva. Dopyt po ostatných obaloch ako sú plechovky a fľaše v tomto čase zostáva nezmenený alebo dokonca mierne narastá.

V tejto chvíli sa naplno ukazuje, ako je životne dôležitá podpora výroby slovenských produktov a potravín zvlášť.
Preto by som chcel vyzvať všetkých ľudí na Slovensku, aby nakupovali slovenské produkty, obchodné reťazce, aby v maximálnej možnej miere predávali slovenské potraviny a podporili tak zvýšenie potravinovej bezpečnosti Slovenska. Spoločne tak pomôžeme našim slovenským podnikom a firmám, ktoré budú v mnohých prípadoch zápasiť s existenčnými problémami.

Všetkých fanúšikov výnimočného slovenského piva URPINER chceme ubezpečiť, že zásobovanie obchodov našimi výrobkami je v tejto chvíli plynulé a nášho piva máme dostatok.
V záujme ochrany zdravia našich zamestnancov ako aj našich obchodných partnerov a zákazníkov aj my prijímame Preventívne opatrenia proti šíreniu nového koronavírusu. Preto sme sa rozhodli znížiť počty pracovníkov priamo na pracovisku tak, aby bolo možné zachovať plynulú výrobu a dodávky piva Urpiner do obchodných sietí na Slovensku. Každý, kto môže, zostáva pracovať doma v režime Home office, alebo čerpá dovolenku, prípadne inú formu pracovného voľna.

V súčasnosti prežívame mimoriadne náročné obdobie, ktoré preverí pripravenosť všetkých nás vysporiadať sa so situáciou, ktorá sa nedala vopred predvídať. Chceme všetkých ubezpečiť, že naša spoločnosť vyvinie maximálne úsilie, aby sme aj my svojimi krokmi prispeli k celospoločenskému zvládnutiu tejto nebezpečnej pandémie.

Pokračovať na stránku