Beer

Máte 18 alebo viac rokov?

Tieto sekcie sú určené iba pre návštevníkov starších ako 18 rokov. Prosíme potvrďte svoj vek.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Viac informácií nájdete v dokumente Ochrana osobných údajov.

© 2018 Banskobystrický pivovar - Všetky právy vyhradené
Novinky

Pohoda 2017 s Urpinerom

12.07.2017
Pohoda 2017 s Urpinerom

Banskobystrický pivovar URPINER  aj tento rok ponúkol pivným fajnšmekrom na festivale POHODA možnosť ochutnať široký sortiment vlastných produktov a pivných špeciálov. Okrem klasických alko a nealko čapovaných pív tak mohli pivní gurmáni ochutnať aj jedinečné pivné delikatesy – Kvasinkovú 12-ku, Extra chmelenú 14-ku, či “horúcu” novinku z našej produkcie - Polotmavý špeciál 13°IPL (Indian Pale Lager).

Fanúšikovia piva tak mohli ochutnať v čapovanej podobe viac ako 10 druhov skutočných pivných skvostov z dielne pivovaru Urpiner . 

V URPINER zóne sme pre návštevníkov tiež pripravili bohatý sprievodný program, kde sme širokej verejnosti predstavili nielen celý výrobný proces nášho piva, ukážky správneho čapovania a starostlivosti o pivo, pivný kvíz, prednášky o pivných špeciáloch, ale aj ukážky netradičného spojenia piva s hudbou či filmom. Súčasťou pivnej zóny boli tiež nafukovací výčap, retro čapovacie auto a bungee running.

Z dôvodu skvalitnenia služieb sme sa rozhodli tiež zdvojnásobiť počet výčapných zariadení v našej URPINER zóne tak, aby sme mohli komfortne uspokojiť čo najväčší počet zákazníkov. V tejto súvislosti sme uviedli do skúšobnej prevádzky aj prototyp samoobslužného pivného automatu. Dali sme tak prvýkrát  možnosť návštevníkovi festivalu, aby si  mohol to svoje pivo načapovať  sám.

Poctivé slovenské pivá

Banskobystrický pivovar, ako jeden zo zakladajúcich členov hnutia PIVOBRANA, aj na tohtoročnú POHODU priniesol pivné špeciály z portfólia malých remeselných pivovarov, členov Asociácie malých nezávislých pivovarov Slovenska. Návštevníci festivalu mali znovu jedinečnú možnosť ochutnať pivné lahôdky aj z niekoľkých ďalších slovenských pivovarov. Okrem URPINER špeciálov: kvasinkovej 12°-ky a  novinky Polotmavej IPL 13-ky  môžu konzumenti v zóne PIVOBRANY vyskúšať aj čapované pivné špeciály z pivovarov: Richtár Jakub/Bratislava/, Jama Craft Brewery/Chorvátsky Grob/, ŽiWell/Pieštany/, Wywar/Holíč/, Brontvai/Kvačany/, Belský pivovar/Belá/ a Hostinec/Košice/.