Beer

Máte 18 alebo viac rokov?

Tieto sekcie sú určené iba pre návštevníkov starších ako 18 rokov. Prosíme potvrďte svoj vek.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Viac informácií nájdete v dokumente Ochrana osobných údajov.

© 2018 Banskobystrický pivovar - Všetky právy vyhradené
Novinky

Pohoda 2017 s Urpinerom

12.07.2017
Pohoda 2017 s Urpinerom

Banskobystrický pivovar URPINER  aj tento rok ponúkol pivným fajnšmekrom na festivale POHODA možnosť ochutnať široký sortiment vlastných produktov a pivných špeciálov. Okrem klasických alko a nealko čapovaných pív tak mohli pivní gurmáni ochutnať aj jedinečné pivné delikatesy – Kvasinkovú 12-ku, Extra chmelenú 14-ku, či “horúcu” novinku z našej produkcie - Polotmavý špeciál 13°IPL (Indian Pale Lager).

Fanúšikovia piva tak mohli ochutnať v čapovanej podobe viac ako 10 druhov skutočných pivných skvostov z dielne pivovaru Urpiner . 

V URPINER zóne sme pre návštevníkov tiež pripravili bohatý sprievodný program, kde sme širokej verejnosti predstavili nielen celý výrobný proces nášho piva, ukážky správneho čapovania a starostlivosti o pivo, pivný kvíz, prednášky o pivných špeciáloch, ale aj ukážky netradičného spojenia piva s hudbou či filmom. Súčasťou pivnej zóny boli tiež nafukovací výčap, retro čapovacie auto a bungee running.

Z dôvodu skvalitnenia služieb sme sa rozhodli tiež zdvojnásobiť počet výčapných zariadení v našej URPINER zóne tak, aby sme mohli komfortne uspokojiť čo najväčší počet zákazníkov. V tejto súvislosti sme uviedli do skúšobnej prevádzky aj prototyp samoobslužného pivného automatu. Dali sme tak prvýkrát  možnosť návštevníkovi festivalu, aby si  mohol to svoje pivo načapovať  sám.

Poctivé slovenské pivá

Banskobystrický pivovar, ako jeden zo zakladajúcich členov hnutia PIVOBRANA, aj na tohtoročnú POHODU priniesol pivné špeciály z portfólia malých remeselných pivovarov, členov Asociácie malých nezávislých pivovarov Slovenska. Návštevníci festivalu mali znovu jedinečnú možnosť ochutnať pivné lahôdky aj z niekoľkých ďalších slovenských pivovarov. Okrem URPINER špeciálov: kvasinkovej 12°-ky a  novinky Polotmavej IPL 13-ky  môžu konzumenti v zóne PIVOBRANY vyskúšať aj čapované pivné špeciály z pivovarov: Richtár Jakub/Bratislava/, Jama Craft Brewery/Chorvátsky Grob/, ŽiWell/Pieštany/, Wywar/Holíč/, Brontvai/Kvačany/, Belský pivovar/Belá/ a Hostinec/Košice/.

Oznam

Spoločnosť Banskobystrický pivovar ako aj celá verejnosť vníma, že aktuálna situácia ohľadom šírenia koronavírusu a choroby COVID-19 sa stáva čoraz vážnejšou a nikto z nás by ju nemal brať na ľahkú váhu či podceňovať. V súvislosti so zatvorením prakticky všetkých prevádzok v segmente HoReCa (hotely, reštaurácie, kaviarne, puby...), došlo u nás k poklesu objednávok a odbytu sudového piva, čo si vyžiadalo dočasné zníženie výroby sudového piva. Dopyt po ostatných obaloch ako sú plechovky a fľaše v tomto čase zostáva nezmenený alebo dokonca mierne narastá.

V tejto chvíli sa naplno ukazuje, ako je životne dôležitá podpora výroby slovenských produktov a potravín zvlášť.
Preto by som chcel vyzvať všetkých ľudí na Slovensku, aby nakupovali slovenské produkty, obchodné reťazce, aby v maximálnej možnej miere predávali slovenské potraviny a podporili tak zvýšenie potravinovej bezpečnosti Slovenska. Spoločne tak pomôžeme našim slovenským podnikom a firmám, ktoré budú v mnohých prípadoch zápasiť s existenčnými problémami.

Všetkých fanúšikov výnimočného slovenského piva URPINER chceme ubezpečiť, že zásobovanie obchodov našimi výrobkami je v tejto chvíli plynulé a nášho piva máme dostatok.
V záujme ochrany zdravia našich zamestnancov ako aj našich obchodných partnerov a zákazníkov aj my prijímame Preventívne opatrenia proti šíreniu nového koronavírusu. Preto sme sa rozhodli znížiť počty pracovníkov priamo na pracovisku tak, aby bolo možné zachovať plynulú výrobu a dodávky piva Urpiner do obchodných sietí na Slovensku. Každý, kto môže, zostáva pracovať doma v režime Home office, alebo čerpá dovolenku, prípadne inú formu pracovného voľna.

V súčasnosti prežívame mimoriadne náročné obdobie, ktoré preverí pripravenosť všetkých nás vysporiadať sa so situáciou, ktorá sa nedala vopred predvídať. Chceme všetkých ubezpečiť, že naša spoločnosť vyvinie maximálne úsilie, aby sme aj my svojimi krokmi prispeli k celospoločenskému zvládnutiu tejto nebezpečnej pandémie.

Pokračovať na stránku