Beer

Máte 18 alebo viac rokov?

Tieto sekcie sú určené iba pre návštevníkov starších ako 18 rokov. Prosíme potvrďte svoj vek.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Viac informácií nájdete v dokumente Ochrana osobných údajov.

© 2018 Banskobystrický pivovar - Všetky právy vyhradené
Akcie

SALÓN PIVA 20 - 22. 9. 2017 BRATISLAVA

20.09.2017
SALÓN PIVA 20 - 22. 9. 2017 BRATISLAVA


URPINER prinesie na Salón piva aj tieto špecialitky: 

EXTRA CHMELENÝ 14° - špeciálny ležiak svetlý
Pivo plzenského typu vyrobené špeciálnou technológiu studeného chmelenia, kedy pivo leží dlhú dobu pri nízkych teplotách v ležiackych pivniciach. Jeho osobitú plnú a vyváženú chuť zabezpečuje extra dávka dvoch odrôd chmeľu. Špecifická chmeľová chuť tohto mimoriadneho piva je obohatená o krásnu výraznú vôňu sušených chmeľových hlávok. Zlatistá farba, svieža rezkosť, príjemná horkosť a bohatá kompaktná pena zas dokresľujú jeho výnimočnosť.
OBSAH ALKOHOLU: 6,0% OBJ.

IPL 13° STUDENO CHMELENÝ - polotmavý
Pivná delikatesa vznikla spojením tých najlepších vlastností z kategórie vrchne kvasených pív typu India Pale Ale a spodne kvasených ležiakov typu Lager. Polotmavý ležiak je až päťkrát chmelený špeciálnym americkým chmeľom Mosaic. Posledné studené chmelenie mu dodáva jedinečný charakter. Chuť začína jemnými sladovými, až karamelovými tónmi, ktoré prechádzajú do záverečnej osviežujúcej citrusovej horkosti typickej pre pivá typu India Pale Ale. Výrazná chmeľová vôňa, polotmavá až jantárová farba, svieža rezkosť a bohatá kompaktná pena dotvárajú výnimočnosť tejto pivnej lahôdky. NOVINKA
OBSAH ALKOHOLU: 5,5% OBJ.

NEFILTROVANÉ 12° - kvasinkové pivo svetlé
Pivo s jemným zákalom, ktorý je spôsobený zvýšeným množstvom pivovarských kvasiniek. Je zdrojom vitamínov skupiny B, horkých chmeľových látok, stopových prvkov a biokatalyzátorov. Okrem vlastností svetlého piva sa vyznačuje výraznou rezkosťou a zdravo kvasničnou príchuťou.
OBSAH ALKOHOLU: 5,0% OBJ. NEPASTERIZOVANÉ